{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber Paratsetamool / Guaifenesiin / Fenüülefriin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Dioppex

Wick Dioppex

1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber Paratsetamool / Fenüülefriin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Sinex

Wick Sinex

0,5 mg/ml ninasprei, lahus Oksümetasoliin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

Sinomist Ninasprei 1MG+50MG/ML 10ML N1

Lähem teave

{Wick} ExPexin

Wick ExPexin

Siirup 200 mg/15 ml Guaifenesiin

Lähem teave

Öine võitlus – kuidas organism tõrjub tagasi külmetuse ja gripi?

Öine võitlus – kuidas organism tõrjub tagasi külmetuse ja gripi?

Inimese organismil on loomulikud võtted külmetust ja grippi põhjustavate viirustega võitlmiseks. Kuidas ja mida teha, et sellele võitlusele kaasa aidata?

Lähem teave

Lennukiga reisimine soodustab viiruste levimist. Tõde või müüt?

Lennukiga reisimine soodustab viiruste levimist. Tõde või müüt?

Paljud gripi levimist soodustavad tegurid aitavad leida seletust sellele, miks langeb gripihooaeg kokku kõige intensiivsema lendamisajaga talvekuudel, kuid ei ole täheldatav suviste puhkusereiside ajal.

Lähem teave

Esimene reaktsioon – kuidas immuunsüsteem inimest kaitseb?

Esimene reaktsioon – kuidas immuunsüsteem inimest kaitseb?

Võtke veidi aega, et mõista, kuidas immuunsüsteem külmetusviirusega võitleb ja miks on oluline hoida immuunsüsteemi külmetuste perioodil tugevana.

Lähem teave

WICK – nr 1 kaubamärk maailmas köha ja nohu vastu *

Tootesari WICK – ühendades teadust ja loodust külmetuse ja gripi sümptomite tõhusaks leevendamiseks!

WICK – 120 aastat kogemusi ja müügil enam kui 70 riigis üle kogu maailma.

* Nicholas Hall’s global OTC database, DB6 2017, müük tootjahindades (miljonit US dollarit).

Mis on Wick?

WICK-i ajalugu räägib mitte ainult ühest järjekordsest vahendist külmetuse ja gripi vastu, vaid selle taga on 100 aasta vanune ajalugu.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee