{Wick} Sinex

Wick Sinex

Sinex (Oksümetasoliinvesinikkloriid) on ninasprei, mida kasutatakse külmetuse või nohuga seotud ninakinnisuse sümptomite leevendamiseks.

Ninasprei toime algab mõne minutiga ja kestab 6...8 tundi.

Annustamine

Täiskasvanud ja üle 10-aastased lapsed: 1...2 pihustust mõlemasse ninasõõrmesse mitte rohkem kui 2...3 korda ööpäevas.

6- kuni 10-aastased lapsed: 1 pihustus mõlemasse ninasõõrmesse mitte rohkem kui 2...3 korda ööpäevas.

Alla 6-aastased lapsed: ei tohi kasutada

Sümptomid
Kinnine nina / nohu
Pakend
0,5 mg/ml ninasprei.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee