{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

TriFlunex (Paratsetamool/Guaifenesiin/Fenüülefriinvesinikkloriid) on kuum jook külmetuse ja gripi sümptomite leevendamiseks, rögalahtisti.

Ravim sisaldab kolme toimeainet:

  • Paratsetamool on hästi tuntud valuvaigisti (analgeetikum). See on efektiivne mitmesuguste valude korral, sealhulgas peavalu ja kurguvalu, samuti langetab palavikku (antipüreetikum).
  • Guaifenesiin (ekspektorant) vedeldab röga, mis aitab leevendada lahtist köha.
  • Fenüülefriinvesinikkloriid (nasaalne dekongestant) vähendab turset ninakäikudes ja vähendab ninakinnisust.

Kasutage TriFlunex’i (Paratsetamool/Guaifenesiin/Fenüülefriinvesinikkloriid) üksnes siis, kui teil esinevad korraga valu/või palavik, ninakinnisus ja lahtine köha.

Annustamine

Pulber tuleb lahustada vees ja juua kuuma joogina. Valage pulber ühest kotikesest standardsuuruses kruusi ja täitke see kuuma, kuid mitte keeva veega (ligikaudu 250 ml). Laske jahtuda joodava temperatuurini.

Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kotike iga 4…6 tunni järel vastavalt vajadusele. Ärge võtke rohkem kui 4 kotikest 24 tunni jooksul.

TriFlunex’i (Paratsetamool/Guaifenesiin/Fenüülefriinvesinikkloriid) ei tohi anda alla 12-aastastele lastele.

Kui sümptomid püsivad kauem kui 3 päeva või halvenevad, pidage nõu oma arstiga.

Sümptomid
Palavik
Peavalu, nohu ja kõrgenenud kehatemperatuur
Kurguvalu, nohu ja kõrgenenud kehatemperatuur
Kõik nimetatud sümptomid
Pakend
500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber, karbis on 5 või 10 kotikest.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee