WICK - Nõuanded

Öine võitlus – kuidas organism tõrjub tagasi külmetuse ja gripi?

Öine võitlus – kuidas organism tõrjub tagasi külmetuse ja gripi?

Inimese organismil on loomulikud võtted külmetust ja grippi põhjustavate viirustega võitlmiseks. Kuidas ja mida teha, et sellele võitlusele kaasa aidata?

Lähem teave
Lennukiga reisimine soodustab viiruste levimist. Tõde või müüt?

Lennukiga reisimine soodustab viiruste levimist. Tõde või müüt?

Paljud gripi levimist soodustavad tegurid aitavad leida seletust sellele, miks langeb gripihooaeg kokku kõige intensiivsema lendamisajaga talvekuudel, kuid ei ole täheldatav suviste puhkusereiside ajal.

Lähem teave
Esimene reaktsioon – kuidas immuunsüsteem inimest kaitseb?

Esimene reaktsioon – kuidas immuunsüsteem inimest kaitseb?

Võtke veidi aega, et mõista, kuidas immuunsüsteem külmetusviirusega võitleb ja miks on oluline hoida immuunsüsteemi külmetuste perioodil tugevana.

Lähem teave
Külmetuse sümptomite selgitus

Külmetuse sümptomite selgitus

Üks paremaid asju, mida te saate teha, et külmetusest ja gripist terveks saada, on mõista seda, mida teie haiguse tundemärgid püüavad öelda.

Lähem teave
Magage külmetus välja!

Magage külmetus välja!

Seitse loomulikku vahendit, mis aitavad teil lõpetada ühelt küljelt teisele keeramise ning võimaldavad taastavasse ööunne jääda.

Lähem teave

{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

{Wick} Dioppex

Wick Dioppex

{Wick} Sinex

Wick Sinex

{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

{Wick} ExPexin

Wick ExPexin

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee