Palun hinnake hoolikalt enda või pereliikme külmetuse sümptomeid, märgistades need sümptomite kalkulaatoris, ning leidke enda jaoks kõige sobivamad ravimid.

Palavik
Peavalu, nohu ja kõrgenenud kehatemperatuur
Kinnine nina / nohu
Köha
Kurguvalu, nohu ja kõrgenenud kehatemperatuur
Kõik nimetatud sümptomid
Palun valige vanus:
6 aastat ja rohkem
12 aastat ja rohkem
14 aastat ja rohkem
15 aastat ja rohkem
Kõik WICK tooted

{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber Paratsetamool / Guaifenesiin / Fenüülefriin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Dioppex

Wick Dioppex

1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber Paratsetamool / Fenüülefriin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Sinex

Wick Sinex

0,5 mg/ml ninasprei, lahus Oksümetasoliin- vesinikkloriid

Lähem teave

{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

Sinomist Ninasprei 1MG+50MG/ML 10ML N1

Lähem teave

{Wick} ExPexin

Wick ExPexin

Siirup 200 mg/15 ml Guaifenesiin

Lähem teave

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee