Mis on Wick?

Mis on Wick?

WICK-i ajalugu räägib mitte ainult ühest järjekordsest vahendist külmetuse ja gripi vastu, vaid selle taga on 100 aasta vanune ajalugu. WICK-i lõi 1890ndatel aastatel Ameerika farmatseut Lunsford Richardson ning nüüd müüakse seda paljudes riikides üle kogu maailma. Miljonite inimeste usaldus on muutnud WICK-i kõige müüdavamaks kaubamärgiks köha ja külmetuse vastaste vahendite kategoorias*.

Kliiniliselt kontrollitud meditsiinilisi koostisosi ja looduse pakutavaid vahendeid ühendades vähendab apteekides retseptita müügil olev tootesari WICK tõhusalt külmetuse sümptomeid ja märga köha.


* Nicholas Hall’s global OTC database, DB6 2017, müük tootjahindades (miljonit US dollarit).

{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

{Wick} Dioppex

Wick Dioppex

{Wick} Sinex

Wick Sinex

{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

{Wick} ExPexin

Wick ExPexin

Apteegid, kust saab osta WICK tooteid

Sagedasemad küsimused WICK’i kohta

Mis on Wick? Mida see kaubamärk tähendab?

Mis on Procter & Gamble?

Mis on Teva?

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Käsimüügiravimid. Sinex (oksümetasoliinvesinikkloriid), 0,5 mg/ml ninasprei, lahus. Näidustus: ninakinnisuse sümptomaatiline ravi. ExPexin (guaifenesiin), 200 mg/15 ml siirup. Näidustus: röga lahtistamine ja väljaköhimise kergendamine ülemiste hingamisteede infektsioonide ja gripilaadse haigestumise ning ägeda bronhiidi korral. ExPexin (guaifenesiin) siirup on näidustatud täiskasvanutele ja üle 14-aastastele noorukitele. Dioppex (paratsetamool, fenüülefriin), 1000 mg/12,2 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede infektsiooni ja gripi sümptomite (sh peavalu ja teised valud, kurguvalu, ninakinnisus) leevendamine ning palaviku alandamine. TriFlunex (paratsetamool, guaifenesiin, fenüülefriin), 500 mg/200 mg/10 mg suukaudse lahuse pulber. Näidustus: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioonidest ja gripist põhjustatud sümptomite (nõrk kuni mõõdukas valu, palavik, ninakinnisus ja lahtine köha) lühiajaline sümptomaatiline ravi. Müügiloa hoidja: Wick Pharma, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Saksamaa. Täiendav info müügiloa hoidja esindajalt: UAB Sicor Biotech Eesti filiaal. Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, tel: 661 0801 või www.ravimiamet.ee